21 listopada – Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
21 listopada w naszej szkole świętowaliśmy obchody Światowego Dnia Tabliczki mnożenia. Tego dnia klasa 5b wraz z wychowawczynią P. Agnieszką Widzińską oraz z P. Beatą Sarnecką przygotowali gry i zabawy dla uczniów naszej szkoły.
Uczniowie mogli ćwiczyć znajomość tabliczki mnożenia wykorzystując przy tym karty UNO i kostki do gry. Nie zabrakło też kart pracy: “Odgadnij hasło”, “Rozszyfruj tabelki”.
Uczniowie rozwiązywali również stacje zadaniowe z matematyki. Najbardziej aktywni uczniowie mogli pochwalić się odznaką Mistrza Tabliczki Mnożenia, którą można było uzyskać po poprawnym rozwiązaniu danego zadania.
Klasa Vb
Agnieszka Widzińska, Beata Sarnecka









