Uczniowie klasy 2f wraz z wychowawczynią Karoliną Bagińską zaprezentowali przed szkolną publicznością przedstawienie “Calineczka” na motywach baśni H.C. Andersena. Mimo tremy, młodzi aktorzy znakomicie odegrali swoje role. Gratulacje!
Początek miesiąca to czas wyrażania naszego patriotyzmu – tego na poziomie państwowym, jak i europejskim. Naszymi działaniami staraliśmy się uczcić rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi, a także Dzień Europy, który przypada 9 maja. Wykonaliśmy prace plastyczne – …