“Calineczka”

Uczniowie klasy 2f wraz z wychowawczynią Karoliną Bagińską zaprezentowali przed szkolną publicznością przedstawienie “Calineczka” na motywach baśni H.C. Andersena. Mimo tremy, młodzi aktorzy znakomicie odegrali swoje role. Gratulacje!