Dyskoteka Andrzejkowa klas IV-VIII

26 i 27 listopada w naszej szkole odbyły się dyskoteki Andrzejkowe dla klas IV-VI oraz VII-VIII, które zostały zorganizowane z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.
Młodzież z naszej szkoły miała okazję do niecodziennej integracji przy dźwiękach swoich ulubionych utworów muzycznych.

Dziękujemy Dyrekcji oraz P. Agacie Rogackiej, P. Kasi Besteckiej, P.Justynie Molik, P. Alicji Jarkiewicz-Szpakowskiej, P. Magdalenie Bazylewicz, P. Ewie Gonciarz, P. Grzegorzowi Zajączkowskiemu za pomoc w organizacji imprezy.

Samorząd Szkolny
wraz z Opiekunami
Agnieszka Widzińska i Anna Nowicka