Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 16-20 grudnia 2019 roku, odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Inicjatorem tej imprezy byli wychowawcy oraz dzieci  uczęszczające do świetlicy. Do udziału w kiermaszu zostały zaproszone wszystkie klasy – od 1 do 8, których zadaniem było przygotowanie po 15 ozdób świątecznych oraz upieczenie po 2 blachy ciasta.Na stoiskach pojawiły się piękne kartki świąteczne, ozdoby na choinkę w postaci bombek, łańcuchów, zawieszek. Można było zakupić również przepiękne stroiki oraz inne ozdoby wykonane z szyszek czy papierowej wikliny. Założeniem kiermaszu było pozyskanie pieniędzy na wybrany cel charytatywny oraz na potrzeby świetlicy. Sprzedażą wszystkich artykułów świątecznych zajmowali się chętni uczniowie przebywający w świetlicy. Niektórzy z nich bardzo mocno angażowali się w sprzedaż, zachwalając i przywołując potencjalnych klientów tzn uczniów oraz rodziców. Dzięki zaangażowaniu wszystkich „sprzedawców”, darczyńców i „potencjalnych sponsorów” uzyskaliśmy sporą kwotę pieniędzy, która zostanie wykorzystana m.in. na leczenie wybranego dziecka.