Konkurs “Ubrani w książkę”

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursu fotograficznego dla klas I–III „Ubrani w książkę”! Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic. Konkurs stał się okazją do połączenia świata literatury z fotografią, a efektem są niezwykle kreatywne  i oryginalne prace inspirowane bohaterami oraz motywami z okładek. Każde zdjęcie zachwyca pomysłowością, starannością wykonania i dziecięcą fantazją. Uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, tworząc wyjątkowe stylizacje.        Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii, która znajduje się przy portierni przy bocznym wejściu do szkoły.

Organizatorki konkursu: K. Góralczyk, K. Giezek