Spotkanie z pisarzem

Pod koniec września – 24.09 –  po raz drugi gościliśmy w naszej szkole autora książek dla dzieci, pana Krzysztofa Pławeckiego. Organizatorem tego spotkania była świetlica szkolna. Wszyscy uczniowie klas 1 i 2  mieli okazję nie tylko spotkać się z pisarzem, ale także poznać jego pracę od kulis. Autor książki „ Niekrólewska wyprawa”, zabrał zgromadzonych uczniów w podróż w czasie i przeniósł do epoki  królów, zamków i tajemniczych miejsc. Atrakcją spotkania była możliwość przeobrażenia się w króla i poczucia smaku władzy królewskiej. Istniała również możliwość otrzymania  autografu autora na zakupionej wcześniej książce. Uczniom bardzo spodobało się spotkanie z młodym pisarzem, któremu życzymy dużo weny twórczej w pisaniu  nowych książki dla dzieci.