Świetlicowe projekty

Tygodniowy plan pracy świetlicy został wzbogacony o  projekty, które mają na celu urozmaicenie i uatrakcyjnienie pobytu dzieci w świetlicy szkolnej. Postanowiliśmy rozpocząć cykle zajęć o różnorodnej tematyce:  pan Artur prowadzi zajęcia świetlicowe – „Aktywne spędzanie czasu wolnego”,  pani Ewa i Gosia – „Szkolny ogródek – akcje ekologiczne”,  pani Dorota – „Trening kontroli negatywnych emocji”, pani Małgosia – „185 dni dookoła świata” oraz „Grajmy w  j. niemiecki”, pani Kasia – „Piosenki z wyobraźnią oraz lekcje ciszy”, pani Ala i Iwona – „Poznajemy świat przez doświadczenia i eksperymenty”.

Raz w miesiącu będziemy umieszczać zdjęcia dotyczące poszczególnych projektów. Zapraszamy do obserwowania, co dzieci robią w ramach tych zajęć.

„AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO” oraz  „SZKOLNY OGRÓDEK – AKCJE EKOLOGICZNE”