Świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

               Dnia 30 kwietnia 2026 r. klasy 1-3 zebrały się na holu, aby wspólnie świętować. Odświętnie ubrani uczniowie odśpiewali hymn narodowy, wyrecytowali wiersz            “Kto ty jesteś?-Polak mały” oraz dumnie prezentowali wykonane przez siebie biało-czerwone flagi.