Witamy w “Świetlicy pod dębem”

Jak ten czas szybko płynie! Niedawno kończyliśmy rok szkolny 2021/2022 i rozpoczynaliśmy wakacje. Wszyscy bardzo się cieszyli, bo czekał nas ponad dwumiesięczny wypoczynek: wyjazdy w góry, nad morze lub jeziora. W planie były kolonie, obozy lub wyjazdy do rodziny.

Letnie miesiące szybko minęły i ponownie spotkaliśmy się w szkole. Będzie to dla nas trudny rok, ponieważ w szkole i świetlicy przybyło sporo nowych uczniów. Mimo, iż świetlica jest przepełniona, to postaramy się zrobić wszystko aby czas upływał w przyjemnej atmosferze. Jak pogoda pozwoli, to dużo czasu będziemy spędzać na podwórku uprawiając różne sporty. Podczas deszczu będziemy oglądać filmy, rysować, bawić się  i organizować spotkania z ciekawymi ludźmi. Mamy nadzieję, że uda nam się wyjechać na warsztaty majsterkowania i sadzenia kwiatów. W planie mamy również różne konkursy, spotkania ze zwierzętami i akcje pomocowe. Zróbmy wszystko żeby się wzajemnie wspierać, szanować i nie dokuczać sobie.

Życzymy Wszystkim uczniom zdrowego, spokojnego nowego roku szkolnego 2022/2023

Wychowawcy świetlicy: