Powitanie wiosny!

W niedzielę 21 marca przyszła do nas kalendarzowa WIOSNA. Na pewno pamiętacie, że w ubiegłym roku z powodu pandemii  nie udało nam się jej przywitać. Również i w tym roku szkolnym mieliśmy podobne obawy, ale SUKCES! Wszystkie klasy I – III wykonały zadania z okazji Dnia Wiosny, czyli udekorowały wiosennie drzwi swoich klas, wykonały piękne nakrycia głowy, które dostarczyły do świetlicy. Uczniowie  19 marca mieli na sobie część garderoby w kolorze żółtym, zielonym lub fioletowym, a wszystkie wiosenne kapelusze i wianki przyozdobiły szkołę. Nie zabrakło Pani Wiosny, którą pomogły wykonać dzieci ze świetlicy szkolnej. Wszystkim uczniom oraz wychowawcom bardzo dziękujemy za udział w tych wiosennych zadaniach.