“Przygoda z Ekoludkiem”

W tym roku szkolnym, ponownie wzięliśmy udział w Międzyświetlicowym  Konkursie Wiedzy Ekologicznej „ Przygoda z Ekoludkiem”, organizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 90 we Wrocławiu . Ze względów epidemiologicznych odbył się on w formie on – line. Naszym zadaniem było sprawdzić się w teście wiedzy ekologicznej oraz wykonać doświadczenie, które należało udokumentować w formie lapbooka. Zajęliśmy się ochroną mórz i oceanów, a doświadczenie dotyczyło wpływu ropy naftowej na ekosystem. Zdjęcia wykonane podczas doświadczenia oraz zdjęcia całego lapbooka zostały wysłane do organizatora konkursu. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników. I mamy to… nasza świetlica zajęła II miejsce w XXIV Konkursie “Przygoda z Ekoludkiem”. Wszystkim, którzy zaangażowani byli w wykonanie doświadczenia, rozwiązanie testu wiedzy ekologicznej oraz wykonanie lapbooka, serdecznie dziękujemy oraz GRATULUJEMY !