Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uroczystego apelu rozpoczynającego rok szkolny nie będzie. Uczniowie spotykają się z wychowawcami klas
dnia 1 września 2020 r. o wyznaczonej godzinie i miejscu według harmonogramu, korzystając (w miarę możliwości) z bocznych wejść do szkoły – załącznik 1.

Rodzice oczekują na dzieci na placu szkolnym.

Wejście uczniów do budynku szkolnego tylko w maseczkach po dezynfekcji rąk, tylko dla osób bez objawów chorobowych.

Dowóz uczniów organizowany przez szkołę według harmonogramu – załącznik 2 i 3.

Świetlica szkolna tego dnia będzie czynna w godzinach 6.30 – 17.00.

Jednocześnie informujemy, że zebrania dla rodziców klas pierwszych odbędą się 2 września o godz. 17:00.

Ksiądz Proboszcz Tadeusz Rusnak zaprasza na Mszę świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny i dożynki w niedzielę, 6 września o godz. 11:00.