Styczeń w świetlicy “Pod dębem”

Nareszcie wróciliśmy do szkoły a tym samym do świetlicy. Musimy cały czas pamiętać, aby dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich (mamy, taty, babci i dziadka) czyli nosimy maseczki, często myjemy ręce, zasłaniamy usta i nos podczas kichania, jednym słowem zachowujemy dystans. Wszyscy czekamy na powrót „normalności”.

Ferie zimowe skończyły się 17.01 i na ich koniec  zima zrobiła nam niespodziankę … spadł śnieg, który utrzymał się do wtorku. Dzięki temu mogliśmy się pobawić w zimowe zabawy: była jazda na sankach, lepienie bałwana, wojna na śnieżki. Wszyscy cieszymy się z powrotu do szkoły, bo pragniemy kontaktu ze swoimi kolegami: rozmów, zabaw i …wygłupów. Teraz dużo czasu spędzamy w salach, gdzie rysujemy, budujemy z różnorodnych klocków i dużo rozmawiamy … po prostu jest fajnie.