Apel z okazji Dnia Patrona

W dniu 28 października klasy 4-8 naszej szkoły świętowały Dzień Patrona Szkoły – św. Jadwigi Śląskiej.

W czasie uroczystego apelu klasy poznały życie św. Jadwigi Śląskiej dzięki pięknemu przedstawieniu klasy 2a pod przewodnictwem p. Ani Bykowskiej. Następnie klasy brały udział w grze Kahoot! o Puchar św. Jadwigi. Troje przedstawicieli każdej klasy odpowiadały na pytania, które zostały ułożone na podstawie wcześniej rozdanych materiałów poszczególnym klasom.

W pierwszej turze gry wygrały klasy: 5a – 1 miejsce, 5c – 2 miejsce i 4a – 3 miejsce.
W drugiej turze gry wygrały klasy: 6b – 1 miejsce, 8b – 2 miejsce i 6a – 3 miejsce.

Gratulujemy wspaniałej rywalizacji i dziękujemy klasy 2a za piękne przedstawienie.

Katecheci