“Drzewa w obiektywie”

Na początku października, w ramach Światowego Dnia Drzewa, świetlica zorganizowała konkurs fotograficzny dla uczniów kl. 3 – 8 pt. „Jesienne drzewa w obiektywie”.  Zadaniem uczestników było wykonanie pięknych, autorskich zdjęć  tak,  aby uchwycić piękno jesiennej przyrody. Trzy najciekawsze zdjęcia miały reprezentować naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im Jana Pawła II w Różankach.  Jury w składzie : Joanna Zych, Iwona Stanisławska, Alicja Filo oraz koordynator konkursu Anna Serafinowicz spośród wszystkich przesłanych zdjęć wyłoniło zwycięzców etapu szkolnego, którymi zostali : Julia Krzeszowska (4b), Weronika Sekut (6a) oraz Franciszek Augustynowicz (4c). Zobaczcie teraz zdjęcia, które reprezentowały naszą szkołę: