Dyskoteka Andrzejkowa

W dyskotece andrzejkowej zorganizowanej w dniu 28.11.2023 przez nauczycieli i samorząd uczniowski wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Udział dzieci był imponujący i przekroczył 75%!

Z opinii uczestników dyskoteki zebranych w badaniu ankietowym prowadzonym przez Sekcję Informacyjną samorządu szkolnego wynika, że większość uczniów, bawiących się podczas dyskoteki była usatysfakcjonowana zorganizowanym wydarzeniem. Przeważająca większość zagłosowała na opcje „superfajna dyskoteka” czyli najwyższą możliwą odpowiedź. Zapytaliśmy co najbardziej się podobało naszym kolegom bawiącym się na dyskotece andrzejkowej. Prawie wszystkie odpowiedzi były bardzo podobne i wszystkim podobała się: muzyka dobrana do tańców, stworzony przez uczniów i nauczycieli klimat – wyjątkowo miły oraz obecne na imprezie towarzystwo, w tym opieka sprawowana przez nauczycieli, podczas dyskoteki i wspólna integracja klas młodszych oraz starszych. Uczniowie docenili życzliwość nauczycieli sprawujących dyżur podczas wydarzenia.

Na pytanie czy uczniowie chcieliby wziąć udział w następnej dyskotece (np. walentynkowej lub w dyskotece przed -feryjnej) wszyscy jednomyślnie wskazali na odpowiedź „tak”. Warto dodać, że dzieci biorące udział w ankiecie i dyskotece doceniły obecność Pana Grzegorza, który jest opiekunem samorządu i współorganizatorem dyskoteki.
Dziękujemy uczestnikom za udział w ankiecie i organizatorom za zorganizowanie tak fantastycznej zabawy.

Karol Polański i Beniamin Grabarczyk

Sekcja Informacyjna SU