II edycja świetlicowego konkursu “Mini Playback Show”

W tym roku, „Świetlica pod dębem” organizuje już drugą edycję konkursu piosenki „Mini Playback Show”, do którego zaprasza wszystkich uczniów klas I – III. Uczestnicy przechodzą wstępne eliminacje we własnej klasie.  W  konkursie głównym biorą udział wybrani przedstawiciele klas – soliści lub zespoły, składające się maksymalnie z 3 osób. Każda klasa może zgłosić od 1 do 3 uczestników (soliści ew. zespoły). Prezentacja programu artystycznego polega na zabawie w naśladownictwo gwiazd muzyki polskiej lub zagranicznej (od muzyki klasycznej do muzyki współczesnej) poprzez jak najwierniejsze wcielenie się w rolę – imitując ich śpiew   i taniec, przy wykorzystaniu autentycznych utworów jako playbacku oraz w przygotowanych we własnym zakresie strojach i rekwizytach. Zgłoszenie wybranych przedstawicieli klas dokonuje wychowawca klasy do dnia 28.01.2022 roku. Ze względu na pandemię i ograniczenia sanitarne każdy ze zgłoszonych uczestników będzie musiał swój występ nagrać i przesłać do dnia 18.02.2022 roku na podany mail: spzernikiswietlica@gmail.com . Uczestnik konkursu przygotowuje się we własnym zakresie i prezentuje jeden utwór muzyczny o długości od 3-5 min. Występ nie może zawierać treści dyskryminujących lub wulgarnych. Podczas występu uczeń nie może być ubrany prowokacyjnie. Zwycięzcy Finału zostaną wyłonieni przez powołane Jury. Wyniki zostaną ogłoszone 28.02.2022 r. W konkursie zostaną wyłonieni tylko zdobywcy I miejsca na poziomie poszczególnych klas ( I, II oraz III) oraz wyróżnienia.                          O zwycięstwie uczestnika decyduje Jury po obejrzeniu przesłanych filmów (prezentacji). Decyzja organizatora i jury jest ostateczna i niepodważalna.  Udział w konkursie jest zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka. Wyróżnione występy będzie można obejrzeć w formie prezentacji, na holu głównym w nowej szkole.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE: Alicja Filo, Iwona Stanisławska