Kierunek wakacje

Lato astronomiczne i kalendarzowe zagościło już na dobre, a to oznacza, zbliżające   i wyczekiwane WAKACJE.  Kończy się rok szkolny 2019/2020, który okazał się nietypowy. Ostatnie miesiące upłynęły Nam wszystkim na zdalnym nauczaniu oraz na spotykaniu się w classroomie.  Nikt z Nas nie przypuszczał, że tak długo nie będziemy mogli spotykać się w naszej Świetlicy pod DębemNie wiadomo, jak będą wyglądały Wasze wakacje. Może część dzieci wyjedzie na kolonie, czy obozy, a część pozostanie w domach. Prosimy o jedno,  postaracie się odpocząć i nabrać siły na następny, mamy nadzieję już normalny, rok szkolny.  Życzymy Wam wspaniałego wypoczynku zarówno na łonie natury, jak i w mieście.  Mamy nadzieję, że oprócz wycieczek i zabaw, znajdziecie czas na przeczytanie książki (może jak będzie deszczowo). Prosimy Was również, żebyście nie zapomnieli o ochronie przyrody: o segregacji śmieci, o oszczędzaniu wody, o zbędnych zakupach i jeździe na rowerze. Udanych wakacji życzą: Pani kierownik Joanna Zych oraz wszyscy wychowawcy świetlicy w tym Magdalena Bazylewicz, Beata Bubnel, Natalia Ciróg, Alicja Filo, Ewa Mączyńska, Iwona Stanisławska i nauczyciele wspomagający.

Wakacje tuż, tuż…