Międzynarodowy Konkurs Biblijny „Mężczyzna w Biblii”

Uczniowie klas VII oraz VIII po raz kolejny raz uczniowie wykazali się swoją wiedzą i kreatywnością w Międzynarodowym Konkursie Biblijnym organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego i Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie. Tematem tegorocznej edycji był „Mężczyzna w Biblii”.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Wielkim Teście ze Znajomości Biblii, a także przygotowali prace w konkursie fotograficznym.

W Wielkim Teście ze Znajomości Biblii Zofia Ćwik uzyskała I miejsce, zaś Piotr Stanek uzyskał tytuł finalisty.

W Konkursie Fotograficznym wzięli udział Piotr Stanek i Jan Olkowski. Obaj panowie wcielili się na zdjęciach w postać Mojżesza, który otrzymuje tablice z Dekalogiem na Górze Synaj.

Piotr Stanek za swoją pracę otrzymał wyróżnienie, natomiast Jan Olkowski otrzymał wyróżnienie Dyrektora LO nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów! I zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w następnej edycji za rok!

Joanna Duda