Miłość, nienawiść od pierwszej linijki – napisz opowiadanie konkurs biblioteczno-literacki

Biblioteka szkolna organizuje konkurs literacki, kierowany do uczniów z klas 6-8. Opowiadanie, mówiąc bardzo ogólnie, ma być nie za krótkie, nie za długie (około 250 słów) oraz CZYTELNIE napisane (praca ma być napisana ręcznie!).  Oceniana będzie przede wszystkim fabuła i to jak skonstruowana jest historia – czy „wciąga” czytelnika, czy jest kreatywnie napisana? Najważniejsza dla nas będzie treść Waszej pracy, niech Was nie „paraliżują” błędy ortograficzne i interpunkcyjne😊. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone, a nagrodzeni uczniowie otrzymają ocenę celującą z języka polskiego (w kategorii projekt).  Za sam udział uczestnicy otrzymują ocenę bardzo dobrą w tej samej kategorii. Najlepsze opowiadanie zostanie opublikowane (za zgodą autora) w gazetce szkolnej. Konkurs trwa od 06.12.23r. do 02.01.24r. Gotowe prace należy przynosić  do biblioteki szkolnej. Serdecznie zapraszamy do udziału, szóstki czekają!

Organizatorki: Barbara Alfut i Nicola Zięba pod kierunkiem Anny Frąckiewicz i Małgorzaty Szeligi