Przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia – jasełka klasy 4a

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia (21.12) klasa 4a przygotowała przedstawienie jasełkowe. Uczniowie wystąpili w pięknych strojach, opowiedzieli, jak to było                        z Narodzeniem Jezusa, kto przybył do stajenki i co stało się z mściwym królem Herodem. Uczennice przy wsparciu Szkolnego Koła Gitarowego zaśpiewały i zagrały znane wszystkim kolędy i pastorałki. Do wzięcia udziału w spektaklu poproszono również trzech nauczycieli, którzy wcielili się w rolę Mędrców ze Wschodu. Całe przedstawienie obejrzeli wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, a także specjalnie zaproszony na tę okazję Ks. Proboszcz.
Ponadto dnia 22.12 wieczorem uczniowie wystąpili z jasełkami również dla swoich rodziców.

Maria Demkiewicz