Przyroda wokół nas

W dniu 20 kwietnia 2022 r. w szkołach z terenu Powiatu Wrocławskiego odbył się I etap – szkolnego konkursu dla klas 5 pt. „Przyroda wokół nas”- X edycja współorganizowanego przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych i Starostwo Powiatowe we Wrocławiu pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Wrocławskiego.
Do konkursu zgłosiły się 22 szkoły podstawowe około 800 uczniów.

Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych na podstawie przesłanych wyników 4 najlepszych uczniów z poszczególnych szkół, Komisja Konkursowa wyłoniła 10 najlepszych szkół (łączna suma punktów 4 najlepszych uczniów),  które wezmą udział w finale  powiatowym 18 maja 2022 roku. Drużyna naszej szkoły-  pod opieką pani Teresy J. Rotter  – w składzie: Filip D., Maja K., Zosia T. i Piotr J.  osiągnęła    II wynik eliminacji.

Gratulujemy!