Rodzice czytają dzieciom

Dnia 14.03.2024r. odwiedziła naszą szkołę Pani Katarzyna Gabiec, mama Łucji z klasy IId. Mama wraz z córką przygotowały piękne spotkanie, w czasie którego zachęcały do przeczytania książki Łukasza Wierzbickiego pt. “Afryka Kazika”. Książka ta opowiada o przygodach podróżnika Kazimierza Nowaka, który przejechał rowerem Afrykę wzdłuż i wszerz. Pani Katarzyna przygotowała także piękną prezentację multimedialną, przeczytała dzieciom cztery rozdziały tej ciekawej książki, a Łucja w tym czasie prezentowała przyniesione w kuferku podróżniczym rekwizyty.

Dziękujemy Pani Katarzynie Gabiec i jej córce Łucji za czas poświęcony uczniom naszej szkoły.

Dziękujemy za zaangażowanie w organizację spotkania Pani Ewie Zajączkowskiej – wychowawczyni klasy IId.

Anna Frąckiewicz

Małgorzata Szeliga