Święto Szkoły 8 czerwca 2024r.

W sobotę nasi uczniowie wraz z rodzinami i nauczyciele obchodzili Święto Szkoły. Wszyscy świetnie się bawili.
Było mnóstwo atrakcji, które służyły nie tylko zabawie, ale i rozwijaniu zainteresowań dzieci, integracji, pokazaniu szerszej publiczności różnych talentów.
W swobodnej atmosferze dzieci wykonywały makramy – cuda ze sznurka, brały udział w zawodach sportowych na wesoło, atrakcyjnych zajęciach plastycznych. Uczestniczyły    w niezwykle ciekawych warsztatach i pokazach chemicznych. Odbyła się też Wielka Wymiana Gier i Zabawek. Nasza zdolna młodzież prezentowała swoje talenty wokalno-instrumentalne, taneczne, a także artystycznie wzbogaciła wiedzę o Francji. Maluchy chętnie malowały swoje twarze, a dziewczynki zaplatały warkoczyki. Można było też wziąć udział w kursie Nordic walking , czy pograć w Bule. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty klocków Lego.
Imprezowym hitem okazała się Fotobudka 360, do której nieustannie ustawiała się dłuuuuuuga kolejka.
Przez cały czas trwania imprezy szkolnej Rada Rodziców dbała o dobre samopoczucie wszystkich uczestników , oferując na kiermaszu słodkości i nie tylko – można było skusić się na lody, lemoniadę, watę cukrową, kiełbaski, smalczyk i dużo innych pyszności.
Tak bogaty program mógł być zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców, sponsorów i wspólnej pracy naszych nauczycieli i pracowników, rodziców, uczniów oraz przyjaciół szkoły.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację naszego Święta Szkoły.
Dla zobrazowania wspólnej zabawy – dokumentacja fotograficzna.

Koodynatorzy: Anna Skoropada, Agnieszka Widzińska, Katarzyna Bestecka