Konkurs biblioteczno-fotograficzny Pstryknij literaturę – (nie)rozstrzygnięty:)

Ogłaszamy, że po raz pierwszy w historii wszystkich konkursów bibliotecznych… jury nie przyznało  oficjalnych miejsc, tzn. nie ma pierwszego miejsca, drugiego czy trzeciego… Każde zdjęcie było jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, kreatywne i tak dopracowane, że nikt nie podjął się wyboru  najlepszej fotografii.

Jury jednogłośnie nagrodziło wszystkich uczestników konkursu I miejscem (wystawę zdjęć można obejrzeć przy wejściu głównym w naszej szkole).

Pomysłodawczynie konkursu ( wolontariuszki) Barbara Alfut i Nicola Zięba w przyszłym tygodniu odnajdą uczestników konkursu, aby osobiście wręczyć im nagrody na forum klasy.

Chcielibyśmy również bardzo podziękować Rodzicom za tak wielkie zaangażowanie i pomoc swoim dzieciom. Mamy  nadzieję, że przy pracy bawili się Państwo tak dobrze, jak swoje pociechy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Barbara Alfut, Nicola Zięba (wolontariuszki) pracowały pod kierunkiem Anny Frąckiewicz i Małgorzaty Szeligi