Pstryknij literaturę:) konkurs biblioteczno-fotograficzny

1. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 1-3.
2. Zadaniem uczniów jest przebranie się za wybraną postać literacką (indywidualnie lub grupowo), wykonanie dowolnego zdjęcia oraz wydrukowanie go  na papierze fotograficznym w formacie A4 i przyniesienie pracy do biblioteki szkolnej.
3. Na odwrocie zdjęcia prosimy o podpisanie się: imię, nazwisko, klasę oraz podanie imienia bohatera lub tytułu książki, z której pochodzi,                                                                                                          4. Termin oddania zdjęć upływa 10.11.2023r.
5. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność; zwracana będzie uwaga na obecność rekwizytów czy wprowadzenie ciekawego tła.
6. Jeśli będą jakiekolwiek pytania odnośnie konkursu prosimy kierować je do p. Anny Frąckiewicz lub do p. Małgorzaty Szeligi.
Serdecznie zapraszamy do udziału!!
Na najlepszych czekają nagrody!!! 🙂

Organizatorzy: wolontariuszki Barbara Alfut i Nicola Zięba