TRENING PAMIĘCI

W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami z Treningu Pamięci i Koncentracji Uwagi,

zapraszamy uczniów na bezpłatne zajęcia pokazowe.

TERMIN :

PIĄTEK ( 17.09.21 r.)

– klasa IV – VI, godz. 14.30 – sala C07.

PONIEDZIAŁEK ( 20.09.21 r.)

– klasa I – III, godz. 15.20

Dzieci z klas I -III, zostaną odebrane ze świetlicy i odprowadzone po zajęciach.

Stałe zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu, 45 minut.

Zajęcia poprowadzi Autoryzowany Trener SPW, Marzena Koremba.

Informacje i zapisy na lekcję pokazową : tel. 607 835 522

www.wroclawkrzyki.spw.pl

Zajęcia składają się z obszernej części praktycznej. Ćwiczymy swój umysł, poznajemy różnorodne ćwiczenia do codziennego wykorzystania oraz uczymy się technik zapamiętywania, które przydadzą się w nauce szkolnego materiału.

Program Treningu pozwala wykształcić umiejętności, które są niezbędne w skutecznym zdobywaniu wiedzy w całym procesie nauki szkolnej:
– poprawa pamięci;
– poprawa koncentracji uwagi;
– zwiększenie samodzielności i pewności siebie;
– poprawa sprawności ortograficznej;
– pobudzenie wyobraźni i kreatywności;
– szybkie i skuteczne zapamiętywanie: słówek z języków obcych, definicji, dat historycznych, zagadnień z przyrody,biologii, map, wzorów i wiele innych;
– tworzenie skutecznych notatek;
– organizacji swojej nauki w czasie i radzenia sobie ze stresem.

Opanowanie tych sprawności prowadzi do wypracowania metody efektywnego uczenia się.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Marzena Koremba