Witamy ponownie w “Świetlicy pod dębem”

Jak ten czas szybko płynie! Całkiem niedawno kończyliśmy rok szkolny 2020/2021 i rozpoczynaliśmy wakacje. Czekał nas odpoczynek po bardzo trudnym roku i wyczerpującej nauce. Letnie miesiące szybko minęły i ponownie spotykamy się w szkole. Bardzo tęskniliśmy za Wami, za śmiechem na korytarzach, za wspólnymi zabawami oraz spotkaniami w świetlicy. Mamy nadzieję, że tym razem uda się przechytrzyć wirusa COVID – 19 i jego mutacje swoim zdyscyplinowaniem – będziemy często myć ręce, zachowywać odpowiedni dystans i nosić maseczki. Wierzymy, że dzięki tym obostrzeniom cały rok szkolny spędzimy w szkole! Może tym razem uda się nam zrealizować wszystkie świetlicowe plany – trzymajmy mocno kciuki.

Życzymy Wszystkim uczniom zdrowego, spokojnego nowego roku szkolnego i do zobaczenia w świetlicy.

Wychowawcy świetlicy:  klasy 1b,1d – p.Ewa i p.Kasia; klasy 1a,1c p.Małgosia i p.Gosia; klasy 2 – p.Dorota i p.Artur; klasy 3-8 – p.Iwonka i p.Ala